Favorites

Ford Focus

Naujasis „Ford Focus“ pristato naują technologijų, patogumo, erdvės ir vairavimo patirties erą vidutinio dydžio automobilių klientams.

Šis klasės taisykles keičiantis modelis pristato naują į žmogų orientuoto dizaino filosofiją, kurioje emocinis išorės stilius susilieja su klasėje lyderiaujančia aerodinamika ir siūlo interjerą, kuriame daugiau erdvės, kartu su aukštos kokybės medžiagomis.

Focus
Focus

Nesvarbu, kokius specifinius reikalavimus keliate savo automobiliui, naujos kartos „Ford Focus“ automobilis siūlo būtent tai, ko ieškote. „Trend“, „Titanium“, „ST-Line“ arba „Active“ – bet kuris įrangos variantas paperka savo išskirtiniais akcentais.

Sudėtingiausias integruotas pagalbinių technologijų asortimentas, kada nors „Ford“ pasiūlytas klientams, užtikrina intuityvų, stresą mažinantį ir rafinuotą vairavimo potyrį.

Naujasis „Focus“ aprūpintas galingu ir degalus taupančiu „EcoBoost“ benzininiu varikliu bei nauja aštuonių pavarų automatine transmisija, užtikrinančią maksimalų komfortą ir puikią dinamiką.

Marimotors ekspertai rekomenduoja

Focus

Trend

Specifikacijos
Benzinas1.0 EcoBoost (100 AG), mechaninė 6 pavarų dėžė
Focus

Titanium

Specifikacijos
Benzinas1.0 EcoBoost (125 AG), mechaninė 6 pavarų dėžė
Focus

ST-Line

Specifikacijos
Benzinas1.5 EcoBoost (150 AG), mechaninė 6 pavarų dėžė
Focus

Active

Specifikacijos
Benzinas1.0 EcoBoost (125 AG), mechaninė 6 pavarų dėžė

Registracija konsultacijai

Įsipareigojame Jūsų automobilio remonto darbus atlikti naudojantis
sertifikuota Ford Motor Company technologija.


    Privacy Policy Settings