Favorites

Lengvieji automobiliai

Fiesta

Kiekvienas „Ford Fiesta“ modelis teikia naujausias pagalbos vairuotojui technologijas, aukščiausią kokybę ir rafinuotumą bei stilingą išorės ir interjero dizainą – ir tuo pačiu „smagaus vairavimo“ patirtį.

Puma

Naujasis „Ford Puma“ visureigio įkvėptas kompaktiškas krosoveris siūlo stulbinantį išorinį dizainą, didžiausią klasėje krovinių vietą ir modernią “mild-hybrid” technologiją.

Lengvieji automobiliai

Naujasis „Ford Focus“ pristato naują technologijų, patogumo, erdvės ir vairavimo patirties erą vidutinio dydžio automobilių klientams.

Lengvieji automobiliai

Pristatomas išskirtinio dizaino, aptakus, erdvus ir visiškai naujas „Ford Kuga“ visureigis. Nauja „Kuga Plug-In Hybrid“ pavarų dėžė ir naujos vairuotojo pagalbos technologijos, užtikrina visų laikų efektyviausią, patogiausią ir maloniausią „Kuga“ vairavimo patirtį.

S-Max

„Ford S-Max“ talpinantis iki septynių suaugusiųjų, atnaujintas dar ryškesnis dizainas ir puiki sąsaja tarp vairuotojo ir keleivių – tai yra bruožai, kuriuos privalo turėti šiandieninis šeimos automobilis.

Edge

Naujasis „Ford Edge“ yra visų laikų moderniausias visureigis, siūlantis platų technologijų asortimentą, skirtą keliones padaryti patogesnes ir sukeliančias mažiau streso, taip pat padėti vairuotojams išvengti arba sušvelninti susidūrimų padarinius.

Lengvieji automobiliai

Naujasis „Ford EcoSport“ aprūpintas pažangiomis vairavimo technologijomis, kurios padės vairuotojams geriau jaustis prie automobilio vairo bei išvengti eismo įvykių.

Registracija konsultacijai

Įsipareigojame Jūsų automobilio remonto darbus atlikti naudojantis
sertifikuota Ford Motor Company technologija.


    Privacy Policy Settings