Favorites

Ford Ranger

Naujasis „Ford Ranger“ yra suprojektuotas padėti įveikti visus kelionės sunkumus. Perkamiausiame Europoje pikape įdiegta dar daugiau pažangiųjų sistemų, taigi nuo šiol jis dar išmanesnis.

Galia, efektyvumas ir rafinuotumas

Naujasis „Ford Ranger“ yra efektyvesnis ir pritaikytas itin sudėtingoms sąlygoms. Pikapui numatyti keli naujo dizaino varikliai, pasižymintys neįtikėtinai efektyviu degalų naudojimu. Be to, automobilyje įrengta naujo dizaino transmisija, sklandžiai prisitaikanti prie besikeičiančių kelio sąlygų. Patvariajame pikape įdiegtos įvairios naudingos sistemos, pavyzdžiui, sistema „Auto Stop-Start“ ir kelionės kompiuteris, taigi jis yra ne tik galingas, bet ir išmanus.

Ranger
Ranger

Nesvarbu, kokius specifinius reikalavimus keliate savo automobiliui, naujos kartos „Ford Ranger“ automobilis siūlo būtent tai, ko ieškote. Kiekvienas įrangos variantas paperka savo išskirtiniais akcentais.

Kokybė, kuria galite pasitikėti

Kalbant apie naująjį „Ford Ranger“ – skaičiai viską pasako. Leidžiamoji pikapo apkrova yra 1 tona, o vilkimo galia – iki 3500 kg. Jo prošvaisa siekia 237 mm, o įveikiamos brastos gylis – iki 800 mm. Kiekviena šio apdovanojimų pelniusio automobilio detalė buvo kruopščiai suprojektuota užtikrinti universalumą, patikimumą ir efektyvumą.

Marimotors ekspertai rekomenduoja

Ranger

Wildtrak

Specifikacijos
Dyzelinas2.0 EcoBlue (213 AG), automatinė 10 pavarų dėžė

Registracija konsultacijai

Įsipareigojame Jūsų automobilio remonto darbus atlikti naudojantis
sertifikuota Ford Motor Company technologija.


    Privacy Policy Settings