Favorites

Ford Transit Custom

„Transit Custom“ pasižymi visomis geriausiomis „Ford“ komercinių automobilių savybėmis, kurios jame tampa dar geresnės, taigi šis modelis išsiskiria erdvumu, garantuoja patogią devynių asmenų kelionę ir yra stilingas.

Šis automobilis pagamintas taip, kad apsaugotų visus keleivius. Tai patvirtina 5 žvaigždučių įvertinimas, gautas atlikus „Euro NCAP“ saugumo testus. Dvi „Tourneo Custom“ įdiegtos pažangios technologijos – kelio juostų stebėjimo ir perspėjimo sistema „Lane Keeping Alert“ bei ryšių sistema „Ford SYNC“ su skubios pagalbos funkcija „Emergency Assistance“– taip pat pelnė „Euro NCAP Advanced“ apdovanojimą technologijų kategorijoje.

Custom
Custom

Nesvarbu, kokius specifinius reikalavimus keliate savo automobiliui, naujos kartos „Ford Transit Custom“ automobilis siūlo būtent tai, ko ieškote. Kiekvienas įrangos variantas paperka savo išskirtiniais akcentais.

Aerodinaminis dizainas, ekonomiškas variklis ir degalus taupančios technologijos, pavyzdžiui, sistema „Auto-Start-Stop“ ar „Mild Hybrid” paverčia šį automobilį viena našiausių komercinių transporto priemonių rinkoje.

Marimotors ekspertai rekomenduoja

Custom

Trend

28,235 Eur
Specifikacijos
Dyzelinas2.0 New EcoBlue (170 AG), mechaninė 6 pavarų dėžė

Registracija konsultacijai

Įsipareigojame Jūsų automobilio remonto darbus atlikti naudojantis
sertifikuota Ford Motor Company technologija.


    Privacy Policy Settings