Favorites

Ford Transit Courier

Galingas, patikimas ir itin ekonomiškas, kaip ir kiti „Transit“ furgonai. Patogus, malonus vairuoti ir su daugybe išmaniųjų technologijų, kaip ir kiti „Ford“ automobiliai. Tai – naujasis „Transit Courier“.

Automobiliuose įrengti apdovanojimų pelnę 1.0 l darbinio tūrio „EcoBoost“ benzininiai bei pažangieji 1.5 l ir 1.6 l darbinio tūrio „Duratorq“ dyzeliniai varikliai užtikrina išskirtinę degalų ekonomiją ir mažą išmetamų teršalų kiekį.

Su technologija „Auto-Stop-Start“ ir sistema, neleidžiančia viršyti 100 km/val. greičio, 100 km nuvažiuosite automobiliui sudeginus vos 3.7 l degalų ir į aplinką išmetus 97 g/km teršalų.

Courier
Courier

Nesvarbu, kokius specifinius reikalavimus keliate savo automobiliui, naujos kartos „Ford Transit Courier“ automobilis siūlo būtent tai, ko ieškote. Kiekvienas įrangos variantas paperka savo išskirtiniais akcentais.

Kompaktiški furgono matmenys užtikrina manevringumą ir vieną mažiausių šios klasės automobilių apsisukimo spindulių, taigi lengvai susidorosite su iššūkiais važiuodami judriomis, siauromis gatvelėmis ir statydami automobilį ankštoje stovėjimo erdvėje.

Vertindami „Transit Courier“ neapsigaukite dėl jo dydžio – bagažinė yra iki 3,4m3 tūrio, t. y. maždaug 10% didesnė nei kitų tos pačios klasės automobilių. Rinkitės kėbulo variantą su atlenkiamąja pertvara ir užlenkiamąja keleivio sėdyne bei džiaukitės didžiausia šios klasės furgonų bagažine – jos ilgis net 2,59 m.

Marimotors ekspertai rekomenduoja

Courier

Trend

Specifikacijos
Dyzelinas1.5 Duratorq TDCi (75 AG), mechaninė 6 pavarų dėžė

Registracija konsultacijai

Įsipareigojame Jūsų automobilio remonto darbus atlikti naudojantis
sertifikuota Ford Motor Company technologija.


    Privacy Policy Settings