Favorites

Ford Transit Connect

Funkcionalumas – pagrindinė naujojo „Transit Connect“ savybė. Tad jame rasite universalios paskirties ir lengvai pritaikomą krovinių zoną, galėsite pasirinkti iš kelių ratų bazės ilgių ir mėgausitės komfortišku vairavimu – o visa tai apjungia naujas išraiškingas dizainas.

Sukurta sunkiausiems darbams

Ši transporto priemonė pirmiausia sukurta kaip darbinis komercinis automobilis, jo pažangi variklio technologija užtikrina didesnę galią ir mažesnes degalų sąnaudas, o emisijų kiekis atitinka Euro 6.2 standartą.

Connect
Connect

Nesvarbu, kokius specifinius reikalavimus keliate savo automobiliui, naujos kartos „Ford Transit Connect“ automobilis siūlo būtent tai, ko ieškote. Kiekvienas įrangos variantas paperka savo išskirtiniais akcentais.

Didesnis našumas, mažiau taršos

Naujojo „Transit Connect“ dyzeliniai varikliai „Ford EcoBlue“ atitinka griežtus „Euro 6.2“ standarto reikalavimus. Selektyviosios katalizinės redukcijos (SEK) sistema naudoja „AdBlue®“ – karbamido / vandens pagrindo skystį, kuris paverčia išmetamosiose dujose susidarančius NOx teršalus azotu ir vandeniu, o dyzelino kietųjų dalelių filtras sulaiko 99 % kietųjų dalelių.

Marimotors ekspertai rekomenduoja

Connect

Trend

Specifikacijos
Dyzelinas1.5 EcoBlue (100 AG), mechaninė 6 pavarų dėžė

Registracija konsultacijai

Įsipareigojame Jūsų automobilio remonto darbus atlikti naudojantis
sertifikuota Ford Motor Company technologija.


    Privacy Policy Settings