Favorites

Komerciniai automobiliai

Komerciniai automobiliai

Galingas, patikimas ir itin ekonomiškas, kaip ir kiti „Transit” furgonai. Patogus, malonus vairuoti ir su daugybe išmaniųjų technologijų, kaip ir kiti „Ford” automobiliai. Tai – naujasis „Transit Courier”.

Komerciniai automobiliai

Funkcionalumas – pagrindinė naujojo „Transit Connect“ savybė. Tad jame rasite universalios paskirties ir lengvai pritaikomą krovinių zoną, galėsite pasirinkti iš kelių ratų bazės ilgių ir mėgausitės komfortišku vairavimu – o visa tai apjungia naujas išraiškingas dizainas.

Komerciniai automobiliai

„Transit Custom” pasižymi visomis geriausiomis „Ford” komercinių automobilių savybėmis, kurios jame tampa dar geresnės, taigi šis modelis išsiskiria erdvumu, garantuoja patogią devynių asmenų kelionę ir yra stilingas.

Transit

Naujasis „Ford Transit“ – pažangiausias per visą modelio istoriją! Naujasis modelis siūlo dar mažesnį degalų suvartojimą – dabar jums reikės 7% mažiau degalų, lyginant su ankstesniu modeliu.

Komerciniai automobiliai

Naujasis „Ford Ranger“ yra suprojektuotas padėti įveikti visus kelionės sunkumus. Perkamiausiame Europoje pikape įdiegta dar daugiau pažangiųjų sistemų, taigi nuo šiol jis dar išmanesnis.

Registracija konsultacijai

Įsipareigojame Jūsų automobilio remonto darbus atlikti naudojantis
sertifikuota Ford Motor Company technologija.


    Privacy Policy Settings