Originalios FORD automobilių detalės

foto

Kodėl būtent FORD originalios dalys ?

Tik originalios Ford dalys garantuoja remonto kokybę ir visapusišką garantiją Jūsų Ford automobiliui. Dalys pateikiamos originalioje Ford pakuotėje, kuri dar kartą įrodo klientams, kad jie naudoja, tai kas yra geriausia ir puikiai tinka jų automobiliui.Išbandyta ir patvirtinta kokybė

Nepriklausoma automobilių pramonės tyrimų asociacija (MIRA), Ford Motor Co. užsakymu, atliko išsamius originalių Ford atsarginių detalių tyrimus, kurių rezultatai parodė, jog šios, Ford automobiliui nepriekaištingai tinkančios dalys, eismo įvykio metu sumažina sužalojimo grėsmę pėstiesiems ir pasižymi geresnėmis atsparumo korozijai savybėmis nei kitų gamintojų pagamintos šių dalių kopijos.

Daugiau informacijos apie atliktus tyrimus (anglų kalba).Garantija dalims

Visos naujos ir atnaujintos Ford, Ford MOTORCRAFT atsarginės dalys, eksploatacijos metu pasireiškus medžiagos ar gamybos defektams, bus nemokamai suremontuotos arba pakeistos įgalioto Ford Motor Co. atstovo servise.

Garantija galioja 12 mėn. nuo originalių Ford atsarginių dalių ar priedų įsigijimo datos neribojant ridos. Išskyrus dalis išvardintas žemiau:

  1. Dalims įtrauktoms į planinės techninės priežiūros programą taikoma 12 mėn. garantija  arba garantija iki artimiausios planinio keitimo datos.
  2. Lakštinio metalo elementams / panelėms taikoma 6 m. garantija neribojant ridos.

Defektinę atsarginę dalį nemokamai suremontuoti arba pakeisti garantine tvarka bus galima tuo atveju, jei detalės defekto priežastis bus nustatyta oficialiame Ford automobilių atstovo servise bei įsitikinus, jog buvo atlikti visi gamintojo numatyti planinės automobilio priežiūros darbai*.

Taip pat garantiniam remontui atlikti bus reikalinga visa informacija iš oficialaus Ford Motor Co. atstovo apie pirminį dalies keitimą.


 
*Ford Motor Co. neatsako už detalių gedimus ir defektus, jeigu tai įvyko dėl montavimo ne pagal Ford remonto instrukcijas kaltės.

Firminė Ford pakuotė

Originalus Ford ir Ford MOTORCRAFT įpakavimas rodo klientams, jog jie gauna aukščiausios kokybės dalis. Ant pakuotės visuomet yra nurodoma papildoma, automobilio savininkui reikalinga informacija, pavyzdžiui,  detalės savybės ir galimos rizikos ją naudojant.

Kiekvienas klientas turi teisę reikalauti įpakuotos detalės, kadangi nesant originalios pakuotės kyla rizika, jog siūloma detalės kopija ir yra didelė tikimybė, kad dalis bus sunkiau sumontuojama ar visiškai netiks kliento automobilio modeliui. Negana to eksploatacinės savybės gali neatitikti tų, kurias nustatė automobilio gamintojas.