MARIMOTORS RACING

 


SVEIKI ATVYKĘ Į „MARIMOTORS RACING“ KOMANDOS NAMUS!

ARTIMIAUSIAS MŪSŲ KOMANDOS RENGINYS:

LIETUVOS „MINI RALIO“ ČEMPIONATO II ETAPAS. LIEPOS 6D.

ACIU


Į varžybas atleki iš kito miesto? Neklaidžiok – atsisiųsk/atsispausdink Lietuvos Street race čempionato I etapo žemėlapį! Žiūrovų laukiame karščiausiame taške (žr. „ŽIŪROVŲ ZONA“).

 zemelapis

VARŽYBŲ DOKUMENTAI DALYVIAMS IR ŽINIASKLAIDAI

GALUTINIS DALYVIŲ SĄRAŠAS

JEI KURIS NORS DALYVIS PRANEŠTŲ APIE SAVO NEATVYKIMĄ – APIE LAISVĄ VIETĄ EILĖS TVARKA INFORMUOSIME PAREIŠKĖJUS IŠ REZERVINIO SĄRAŠO.

REGISTRACIJA Į LSRČ I ETAPO VARŽYBAS YRA SUSTABDYTA.


 

 

Race taxi skelbimas

SVEIKINAME RACE TAXI ŽAIDIMO LAIMĖTOJUS!

JUSTINA T.

ARNAS K.

PETRAS K.

KAROLIS G.

JUOZAS B. Šiuo metu Juozas Lietuvos garbę gina Ispanijoje burlenčių varžybose, tad prizą perleido savo draugui Egidijui.

www virselis facebook virselis 3

BALANŽIO 6 DIENĄ STREET RACE VARŽYBOS ALYTUJE!

 

MES JAU RADIJO ETERYJE!

 

Į kiemą žengia pavasaris, o kartu su juo prasideda dar vienas, sportinių intrigų bei tikro greičio kupinas automobilių sporto sezonas. Klubas „Marimotors racing“ jį pradeda tradiciniu, pirmu Lietuvos street race čempionato etapu „Alytus street race 2019″. Beje, apie pavadinimą kalbant, verta pastebėti, jog žodžių junginys „Street race“ atsirado ne šiaip sau. Lietuvos automobilių sporto federacijos „Kitų sporto šakų“ komiteto iniciatyva nuo 2019 metų jis keičia greituminio slalomo sąvoką. Organizatoriai vis dažniau greituminį slalomą „tempė“ į miestų gatves, kad ši disciplina taptų labiau matoma, todėl pavadinimas „Street race“ (angl. – gatvės lenktynės) – čia tinka puikiai. Čempionatas bus vykdomas pagal griežtus LASF varžybų ir techninius reglamentus, todėl jį tapatinti su kokiomis nors nelegaliomis gatvių lenktynėmis ir nevaldomais procesais – tikrai nederėtų.

Pirmas 2019 metų SRČ etapas Alytuje startuos balandžio 6 dieną pramonės miestelyje 10 val. (buvusio mėsos kombinato teritorija, Pramonės g. 16), daugeliui sirgalių ir šalies sportininkų puikiai pažįstamoje ir greitoje trasoje. Į pirmą sezono etapą vidutiniškai registruojasi 60-70 sportininkų, tad per dieną išvysime apie 300 važiavimų, mat kiekvienas varžybų dalyvis startuos po 5 kartus. Bendra važiavimo laikų ir baudų suma išaiškins geriausius sportininkus klasėse.

Žiūrovai bus laukiami ant centrinės pramonės miestelio rampos,  o negalintiems atvykti – organizatoriai vėl ruošia tiesioginę varžybų vaizdo transliaciją. Kol kas tiek, sekite naujienas mūsų svetainėje marimotors.lt bei facebook’e – @marimotorsracing.

 


2018m.

2018m. Lietuvos slalomo ir greituminio slalomo čempionato apdovanojimų metu, klubas „Marimotors racing“ atsiėmė pirmuosius savo apdovanojimus. Sportininkų iniciatyva surengtuose „Geriausio metų LGSČ renginio“ rinkimuose be konkurencijos pelnėme pirmą vietą už 6 etapą Druskininkuose. Ačiū už iniciatyvą, už palaikymą, už įvertinimą!!!

46079679_352833791957923_7871288955952431104_o

VPP_6630

Sezonas 2018

 

AKIMIRKOS IŠ PASKUTINIŲ MŪSŲ ORGANIZUOTŲ VARŽYBŲ DRUSKINIKUOSE:

LIETUVOS „H2AUTO“ GREITUMINIO SLALOMO ČEMPIONATO VI ETAPAS „DZŪKIJOS TAURĖ 2018″.